Üsküdar Burhan felek Jimnastik Kubbe salonun yanındaki Zeynepkamil sağlık meslek lisesi salonunda, 04-12 yaş gurubu çocuklarımız geleceğin jimnastikçilerini aquakamp jimnastik kursu bu yılda çocuklarımızı bekliyoruz. Antrenörlerimiz spor Akademisi mezunu yada Eski Milli takım hocalarından oluşmaktadır.

Cimnastik Kurslarına katılan çocuklarımız ilerde lisanslı birer jimnastikçi olmak için eğitim alacaklardır. Yılda yaklaşık 700 öğrenci aquakamp jimnastik kursu‘na katılarak bu spora adım attılar. Uluslararası Jimnastik Federasyonunun düzenlediği yarışmalara katılarak ülkemizi temsil etme hakkına sahip olacaklardır.

Çocuklarımız, Aquakamp Jimnastik Kursu‘na sadece jimnastikçi olmak için katılım sağlamıyor. Diğer spor branşlarını yapan başarılı çocuklarımız yada sporcularımız esneklik kazanmak için jimnastiğe katılarak başarılı olmak için fiziksel anlamda gücünü geliştiriyor. Aquakamp jimnastik Kurslarına yetişkinlerde Fizyoterapi amaçlı derslerde alabilirler. Temel jimnastik eğitimleri kendi salonumuzda aralıksız devam etmektedir.