BEBEKLERDE JİMNASTİK

Çocuklarımız doğduğu andan itibaren çeşitli hareketler yaparlar. Bu hareketler, Emekleme, İtme, Çekme, Tırmanma, Koşma, Sıçrama, gibi bir çok sporun doğasında olan hareketlerdir. Bu bedensel hareketler Çocukların vücut gelişimine çok büyük etkisi vardır.

JİMNASTİK SALONU

JİMNASTİK SALONU

JİMNASTİK’ TE HAREKET KONTROLÜ

Bütün bu Tip hareketleri Kontrollü ve eğitmen gözetiminde yaptırmak için Jimnastik sporunu tercih Etmelisiniz. Burada Jimnastik Kursu programında, Temel jimnastik yapılmaktadır. Bütün bu becerileri Jimnastik spor nda Yapabilirsiniz. İleride Jimnastik Sporunu yarışmacı olarak devam ettirecek sporcular, Kuvvet, Dayanıklılık, Esneklik, Çeviklik gibi Motorsal becerilerini dahada geliştirmesi gerekmektedir.

JİMNASTİK KURSU

JİMNASTİK KURSU

MÜZİKLİ VE JİMNASTİK

Bu Hareketler yerde ve aletlerde yapılan temel becerileri geliştirmeye yönelik olmalıdır. Cimnastik Kurslarında, Çeşitli aletler, Müzikli çalışmalar ve Gurup çalışmaları ile görsel bir ziyafet verir.

JİMNASTİK HAREKETLERİ

JİMNASTİK HAREKETLERİ

Bütün bu Hareketler Vücut gelişimi ve motorsal becerileri geliştirmek için yapılır.  Jimnastik çalışmalarına Katılan Çocuklarımız aynı zamanda sağlık açısından da oldukça önemlidir. Vücudun estetiği ve Dinamiği içinde önemi büyüktür.