JİMNASTİK KURSU BAŞLIYOR

Çocukların doğasında buLunan hareketlerin tümünü içeren bir spor dalı olan jimnastik kasların tümünü çalıştırmaktadır. Çocuklarımızın fiziksel gelişimine çok büyük katkısı bulunmaktadır.

Okul döneminin başladığı bu dönemde, Velilerimizin çocuklarını muhakkak hafta sonları bir spor dalına yönlendirmeleri gerekir. Sağlıklı bir gelişim için jimnastik Kursu gerekli olabilecek en iyi spordur. Özellikle 4-12 yaş gurubuna hitap eden spor olma özelliğine sahiptir. Kasların gelişimi ve kemiklerin gelişimine oldukça destek vermektedir. Vücudun esnekliği bu çalışmalardan sonra dahada artacaktır.

Jimnastik Kursları

Jimnastik Kursları

PEKİ AQUAKAMP JİMNASTİK KURSU NEREDE?

Aqua Jimnastik olarak çalışmalarımızı Anadolu yakasında Zeynepkamil/ Üsküdar semtinde ve kendi tesislerimizde yapmaktayız. Geleceğin Milli takım sporcuları Profesyonel hocalar gözetiminde yetiştirilmektedir. Çocuklarımız yaş guruplarına göre testlerden geçirilerek yetenekli olanlar ileri seviye olarak lisans çıkartılır ve Jimnastik federasyonunun düzenlediği yarışmalara katılır.

 

Jimnastik Dersi

Jimnastik Dersi

Sizde çocuğunuz iyi bir jimnastikçi olsun isterseniz Aquakamp jimnastik kulübüne gönderip, onun yeteneklerini gözlemleye bilirsiniz. Haydi Aileler çocuklarınızı bu kış jimnastiğe gönderin.