JİMNASTİK KURSU NEREDE VAR? 

Jimnastik Kursu nerede var sorusunun cevabı, Seansları, Başvuru ve Kayıt, Adres, Telefon, Harita, Nerede-Nasıl Gidilir ve tesis ile ilgili daha fazla bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz. İstanbul da en iyi Jimnastik Kursu ve Jimnastik salonu arıyorsanız Üsküdar daki aquakamp Jimnastik Kulübünü tavsiye ederim. Eğitmenler kendi konusunda uzman ve Eski Milli takım Antrenörlerinden oluşmaktadır.  Çocuklarınıza için Özellikle Jimnastik dersi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

jimnastik Kursu

jimnastik Kursu

İstanbul Üsküdar ‘daki Burhan Felek Kapalı Yüzme Havuzu karşısında bulunan Üsküdar Zeynep Kamil Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi içersinde kapalı spor salonunda yapılmaktadır. Jimnastik Salonu Adresi olarak ; Zeynep Kamil Mahallesi, Nuhkuyusu Cd No:41, 34668 Üsküdar/İstanbul

Jimnastik Salonu

Jimnastik Salonu

JİMNASTİK KURSUNA NASIL GİDERİM?

Kadıköy, Göztepe, Acıbadem, Koşuyolu,Üsküdar, Bağlarbaşı, Çengeköy semtinden gelecekseniz dolmuş veya Belediye otobüsleri ile tek vesaitte Zeynepkamil durağında indiğinizde tam önüne gelmiş olabilirsiniz. Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir den gelmek için çok kısa sürede devreye girecek olan metro ile yada iett, dolmuş gibi araçları kullanarak gelebilirsiniz. Burhan Felek Tesislerini içindeki Kubbe salonun hemen yanında bulunmaktadır.

Jimnastik Okulu

Jimnastik Okulu