ÇOCUKLARINIZI GELİŞİM İÇİN YAZ KAMPINA GÖNDERİN

Tüm Dünyada Okul Dışı Eğitimin Olmazsa olmazı Olan Yaz Kampı  Çocuk gelişiminde Önemli bir rol oynamaktadır.Çocuk gelişiminde Ailenin olduğu kadar, İyi bir eğitim ve çevresinin önemi büyüktür. Özellikle Günümüzde Programları bu gelişimi desteklediği kadar, önemli yeri vardır. Çocuklarımız yaşamı boyunca Eğitim ve öğretim dışında ihtiyaçlarını  Kamplarda Etkinliklerinden karşılamaktadır. Yaz Kampında, Arkadaşlarından öğrenecekleri bir çok konuyu kamplarda sosyalleşerek güzel ortam sağlarlar.

Yaz Kampı Gelişimi

Yaz Kampı Gelişimi

YAZ KAMPINDA SOSYALLEŞME

Çocuklar  Kamplarda aldıkları bilgileri İle Öğrencilerin olumlu düşüncelerinin şekillenmesini etkiliyor. Yaz Kampındaki eğitimin ve Aktivitelerinin etkili şekilde uygulanması ile Çocuklarımızın bakış açısını olumlu yönde değiştirecektir. Eğitim ve Öğretim yılının bitmesi ve Yaz tatilinin gelmesi ile başlayan Gençlik Kampında, hayatı boyunca çocuklar eksikliklerini tamamlama fırsatı bularak sosyal konuları yorumlama kabiliyetine ulaşacaklardır.

Gençlik Kampı Gelişimi

Gençlik Kampı Gelişimi

BİREYSEL GELİŞİM İÇİN YAZ GENÇLİK KAMPLARI

Yaz Kampından sonra Kendi kararını kendisi verecek hale geldikleri zaman çevresinde etkili birey olabilirler. Okul Dışı Eğitim olan Yaz Kampları şart olduğundan dolayı hataların yapılmasının önüne ancak kampta yapılan uygulamalar ile geçilebilir.

Çocuklarımızın boş zamanları programlamak zorundayız. Zaten Okul Dışı Eğitim Olan Yaz Okulları ve Yaz Kampları Bir gereksinim sonucunda doğmuştur. Boş zamanlarını doğru olarak planlamayan Çocuklar maalesef kötü alışkanlıklara doğru ilerlemektedir. Yaz Kampları, Çocuklarımıza doğru arkadaşlıklar edinilmesini sağladığı gibi Arkadaşları arasındaki ilişkilerin kuvvetlenmesini sağlar.