Aqua Kamp‘ta Düzenlenen, Yaz Okulu ve Yaz Kampı Okul dışı Eğitimde bir Dünya Markasıdır. 1994 yılından itibaren Okul dışı Eğitime devam etmektedir. Aqua Kamp Yaz Okullarında, Çocukların Sosyalleşmesine uzun yıllar öncülük etmiştir.

– Çocuklarımızın Başta kişisel gelişimi olmak üzere, sorumluluklarını Geliştirerek, Arkadaşları İle olan güveni ve dostluğunu pekiştirmeye yardımcı olur.

Aqua Kamp Ailesine Katılan Öğrenciler,Tüm bu uygulamalar neticesinde,hayata daha sağlıklı bakmaya başlar ve öz güvenleri artmış bir şekilde hayata bakarlar.

– Tercihinin Önemli sebeplerinden biride, Kampa Katılan Çocuklar İngilizce Konusunda Pratik yapma imkanı bulur ve bu İngilizce kullanımlarını önemli ölçüde geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Aqua Kamp‘ta, Spor Aktiviteleri ve Etkinlikleri çok geniş yelpazeye sahip olan bir Kulüptür. Çocuklarımız burada Yüzme, Basketbol, Tenis, Futbol, Jimnastik, Binicilik, Okçuluk ve Survivor yarışmaları gibi pek çok oyun ve aktiviteye katılır.

 

– Etüt Faaliyetleri olan İzcilik, Kampçılık, Resim, Yaratıcı Drama, El Sanatları, Dans, Müzik, Doğa Kampı, İngilizce Hikaye Okuma/ Anlatma, Ritim Duygusu konusunda kendilerini geliştirir.

 

– 5 yaşından başlayarak 12 yaşına kadar olan Çocuklarımız Yaz Kampı programına katıldıktan sonra kendi ayakları üzerinde durmayı daha çok başaracaklardır.