Yaz kampları, çocuklarımızın ve gençlerimizin, bütün bir yılın yorgunluğunu atmaları, eğlenirken öğrenmeleri, sosyalleşmeleri ve serbest zamanlarını en verimli şekilde değerlendirmeleri için kurulmuş tesislerdir. Çocuklarımız yaz kampında sosyal, sportif, kültürel ve kişisel ihtiyaçlarının farkına varıp bunları geliştirme imkanı bulurlar. Biz de misyon olarak böyle enerjik ve faydalı bir yapı olan gençlik yaz kamplarını olabildiğince yaygın hale getirmek içi çalışıyoruz. Yıllardır süregelen yaz kamplarımızı ve gerek çocuklarımızın gerekse ailelerinin memnuniyetini başarılarımızın göstergesi olarak kabul ediyoruz.

Yaz kampı nerede yapılır?

Antalya-Kemer | Çamyuva
Yaz kampı, Antalya’nın incisi olan Kemer ilçesinin Çamyuva bölgesinde yapılır. Coğrafi olarak insanı büyüleyen bu yer Toros dağlarının eteğinde denize, doğaya ve tarihe doymuş bir yer olarak karşımıza çıkar. Yaz kampı arazimiz on dönümlük bir arazidir ve Aqua Kamp a ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı mevcuttur. Bu konaklama alanı çocuklarımızın eğlenerek vakit geçireceği şekilde tasarlanmıştır. Tesis içerisinde Binicilik Maneji, Eğitimli Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu ve Okçuluk alanı da bulunmaktadır.

KONAKLAMA

Yaz Kampı merkezi Antalya‘ya 35 km. Hava alanına 50 Km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, Klima ve Tv mevcuttur. Kampçılar Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklar.

Yaz kampı olarak, kamp konusunda deneyimli, her biri alanında uzman eğitimcilerimizle, sizlerin her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduracak şekilde geliştirilmiş programımızla bu yazı olabildiğince eğlenceli geçirmek için sizleri aramızda görmekten çok mutluluk duyacağız.