YAZ OKULU ETKİNLİKLERİ NELERDİR?

Çocuklar Yaz tatilinin başlamasıyla kendilerini hemen oyuna ve eğlenceye aç bir şekilde dışarı atmak ister. Aileler de vakit kaybetmeden Yaz Okulu veya Yaz Kampı araştırmasına başlar. İyi bir Yaz Okulu, İçerisinde Etkinlikleri bol ve spor aktiviteleri fazla olan  tercih edilmelidir. Bu etkinlikler genelde Satranç, Resim, Müzik ve El işleri şeklinde yapılmaktadır.

 

YAZ OKULU SPOR AKTİVİTELERİ NELERDİR?

Çocuklarımız bu tarz Programlara katılırken içlerindeki negatif enerjiyi harcamaları gerekmektedir. Bunun için Spor ve Etkinliği bol olan Yaz Okullarına çocuklarınızı göndermelisiniz. Peki bu etkinlikler ve Sporlar neler olmalıdır. Spor faaliyetleri Yüzme, Basketbol, Tenis başta olmak üzere bu branşlara eklemeler yapılabilir. Bunların dışında alternatif aktiviteler olan Okçuluk, İzcilik, Çadır kurma ve Survivor parkurları olmalıdır.

İyi bir Yaz Spor Okulunda ayrıca Sportif faaliyetler dışında birde Etüt faaliyetleri olmalıdır. Bunlara Örnek verecek olursak; Resim, Satranç, El işleri, gibi etkinlikler olabilir. Yaz Okullarında birde İngilizce Dil eğitimi olmaktadır. Bu eğitimde Amaç Çocuklarımızın Pratik yapma imkanı sağlamaktır. İyi bir tecrübeli ve kurum olan aquakamp.com önereceğimiz yerlerin başında gelmektedir.