Yaz Okulunun Eğitim Öğretime Katkısı Nedir?

Yaz Okulunun Eğitim Öğretime Katkısı Nedir? : Öğrencilerin yaz tatilinde veya okul dışı eğitiminde katıldığı programlara bakıldığında, Amaç çocuklarımızın deşarj olmasını sağlamak ve fiziksel gelişimleri için spor yapmalarını sağlayarak gelişimlerine katkı sağlanmasıdır.

Yaz Okulunun Eğitim Öğretime Katkısı Nedir

 

YAZ OKULLARI VE SPOR OKULLARININ FAYDALARI NELERDİR?

Bu Okul dışı eğitimin çocuklar üzerinde psikolojik faydasından tutunda, bir çok faktörde faydaları bulunmakta ve bu genelde yaz okulları yada spor okullarında sağlanmaktadır.

Tatilde, Yaz Spor Okulu programlarına devam eden çocuklar, Öğrenmede pratik yapma, Deneyim kazanma, Sağlıklı büyümeleri gibi faktörleri bir arada bulurlar. Bu spor okullarında aynı zamanda bir çok spor branşını geliştirme imkanı bulacaklardır.

 

YAZ OKULUNA KATILAN ÇOCUKLAR YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINA HAZIRLAR MI?

Okul dışı eğitime katılan çocuklarımız yeni eğitim ve öğretim yılına formda ve zinde başlamış olurlar. Yaz okulunda, Titizlikle hazırlanan programlar çocukların gelişimleri açısından önemli rol oynamakta, Bir nevi hava değişimi sağlamaktadır.

Bir önceki eğitim ve öğretim döneminde yorulan öğrenciler bu dönemde dinlenme imkanı bulacaklardır. Zamanını dinlenerek geçiren öğrenciler yeni müfradat yılında algıları daha açık olacak ve başarılı olacaklardır.

 

Sizler de çocuklarınızı yeni eğitim ve öğretim yılına hazırlamak için aquakamp.com adresine girerek Yaz Okulu konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. tecrübesi ve güvenilir kadrosu ile sizlere tavsiye ederim.

KAMP İÇİN ÖN HAZIRLIK

Türkiye‘nin en güzel sahil şeridinde , Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – KemerÇamyuva da yaz kampı bulunmaktadır. Kampçılar AQUA KAMP alanında konaklayacaklar. 10 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, Okçuluk alanı bulunmaktadır.

Yaz Kampı Tesisileri

Yaz Kampı merkezi Antalya‘ya 35 km. Hava alanına 50 Km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, Klima ve Tv mevcuttur. Kampçılar Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklar.

Aquakamp olarak Kampçıların her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaksınız.