KISA SÜREDE YÜZME ÖĞRENME

Yüzme bilmiyorsanız ve Bunu Öğrenmek istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken tecrübeli bir Kulüp ve Antrenörleri spor akademisi mezunu yada Kendi konusunda ihtisas yapmış kişi olmasına özen gösterin. Bu gibi yüzme kursu seçerken iyi araştırma yapmalısınız.

Özel Yüzme Dersi

Özel Yüzme Dersi

ÖZEL YÜZME DERSİ SÜREYİ KISALTIR

Yüzme Kursu İçin malzemelerinizi iyi seçin bunlar bir bone, yüzücü gözlüğü ve mayonuzun olması gerekmektedir. Bu malzemeler olmazsa olmazımızdır. Yüzme Derslerini gurup yada Özel Yüzme dersi olarak alabilirsiniz. Gurup dersleri süreyi biraz uzatabilir ancak yinede öğrenebilirsiniz. Bizim size önerimiz eğer bütçeniz yeterli ise Özel Yüzme Dersi almanızdan yanadır.

Bire Bir Yüzme Kursu

Bire Bir Yüzme Kursu

BİRE BİR DERS ALARAK KISA SÜREDE YÜZME ÖĞRENME

Burada derse odaklanma ve ders süresi açısından kısa sürede öğrenme olacaktır. Tabi ki daha kaliteli, daha düzgün daha teknik ve kısa sürede öğreneceğinizden önemlidir.

Yüzme Kursu

Yüzme Kursu

Bire bir eğitim performansı her zaman guruba göre daha yüksektir. Gurupta kişi başına düşen yüzme süresi doğal olarak düşüktür ve buda öğrenme süresini uzatır. Zamanı değerli olan kişiler yada Bu eğitime fazla vakit ayıramayan öğrenciler kesinlikle Özel Yüzme dersi almalıdır.